O nas

Kimś jesteśmy?
Czym się zajmujemy?

Czym jest Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY? Specjalizujemy się w realizacji materiałów redakcyjnych – tekstowych i video – zamieszczanych następnie w ponad 20 własnych portalach internetowych i promowanych w mediach społecznościowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dotrzeć do ściśle określonej grupy docelowej, na której zależy naszym klientom. Oferujemy także ponad 50 efektywnych rozwiązań promocyjnych, z których korzysta ponad 200 działów promocji szkół wyższych oraz władz wydziałów i instytutów. Dzięki temu generujemy zainteresowanie ich ofertą wśród kandydatów na studia.

Teraz chcemy oddać w Państwa ręce intuicyjną i sprawnie funkcjonującą platformę e-learningową, dzięki której będziecie mogli zarówno podnieść posiadane kompetencje, jak i zdobyć całkowicie nowe, co zapewne wpłynie pozytywnie na Waszą sytuację na rynku pracy.

Rozwój w nowoczesnym wydaniu

E-learing to alternatywa dla tradycyjnych szkoleń, która cieszy się sporą popularnością. Wykup dostęp do kursy i rozwiązuj go we własnym rytmie bez konieczności wychodzenia z domu i uczestniczenia w tradycyjnych wykładach.

Kursy dostosowane do potrzeb

Chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy i osiągać coraz lepsze wyniki? Postaw na rozwój swoich kompetencji! Praktyczna wiedza z zakresu produktywności, zarządzania czasem, a także planowania pracy to klucz do sukcesu w każdej branży.

Artykuły eksperckie

Na naszym blogu znajdziesz ciekawe artykuły, dzięki którym zwiększysz swoją wiedzę i umiejętności. Sprawdź, przeczytaj i podziel się swoją opinią i doświadczeniem z innymi użytkownikami dzięki możliwości komentowania artykułów.

Nasz zespół